В області встановили стаціонарні екопости

3 года ago Зоря3 Комментарии к записи В області встановили стаціонарні екопости отключены

У Дніпрі, Нікополі та Павлограді встановили стаціонарні пости екомоніторингу, які дозволяють отримувати дані про стан довкілля у цих містах в режимі онлайн. Поки що пости працюють у тестовому режимі

«Дбати про стан навколишнього середовища – один із пріоритетів держполітики Президента України Петра Порошенка. Ми активно над цим працюємо – розчищаємо річки, ліквідуємо підтоплення, зариблюємо водойми. Нині розпочинаємо новий проект – екомоніторинг. Щоб отримувати дані про стан довкілля, вже встановили три стаціонарні пости – у Дніпрі, Нікополі та Павлограді. А ще – придбали пересувну лабораторію», – повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Екомоніторинг потрібний, щоб розуміти реальний стан навколишнього середовища. Адже статистика, яку надають основні підприємства-забруднювачі, отримується розрахунковими методами і є недостовірною», – сказав директор департаменту екології та природних ресурсів ДніпроОДА Руслан Стрілець.

Нині за станом навколишнього середовища стежать три екопости і пересувна лабораторія, що зараз знаходиться на житловому масиві Перемога в обласному центрі. Планується, що отримана інформація буде передаватися в онлайн-режимі на сайт ecoinfo.pro.

Майже все обладнання – українського виробника, воно не дороге в обслуговуванні. Кошти на йоно придбання виділили з обласного бюджету.

Проект впровадження системи екологічного моніторингу – спільна розробка Дніпропетровської ОДА, обласної ради та громадської екологічної ради.

Поделиться: