В області відкрили вже 58-й ЦНАП

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи В області відкрили вже 58-й ЦНАП отключены

У Могилівській об’єднаній громаді відкрився новий ЦНАП. Це вже 58-й Центр на Дніпропетровщині. За цим показником область – абсолютний лідер в Україні. Про це повідомила прес-служба Дніпропетровської ОДА.
Черговий ЦНАП на Дніпропетровщині відкрили в селі Могилів по вул. Панікахи, 3. Тепер місцевим мешканцям не треба їхати за 10 км до Царичанки, всі адмінпослуги – поруч і без черг.
– Тепер дуже зручно. Я це відчула на собі. Оформила субсидію, і не треба їхати до райцентр», – розказала місцева мешканка Людмила Мотичак.
У ЦНАПі доступні 60 послуг: від прописки й виписки до реєстрації нерухомого майна.
– Могилівська ОТГ утворилася у 2015 році, і ми тільки мріяли про ЦНАП. Сьогодні мрія стала реальністю. Тепер ми увійшли до великої «ЦНАПівської родини» області. Плануємо розширювати кількість адмінпослуг. Зокрема, хочемо надавати пакетні сервіси, – наголосила керівник Могилівського ЦНАПу Оксана Перепелиця.
Це вже 11-й ЦНАП, який відкрився в об’єднаній громаді області.
– Для громади, у якій більше 4 тисяч людей, важливо, що є такий функціональний ЦНАП. Тут надаються всі послуги, що необхідні для мешканців сільської місцевості. Найбільш затребувана послуга – оформлення субсидії. Також тут присутній представник Пенсійного фонду. Сподіваємося, незабаром з’явиться робоча станція з видачі біометричних документів, – зауважила заступник директора департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Олена Лічманенко.
Найближчим часом ЦНАП відкриється у Томаківці.
Наразі на Дніпропетровщині Центри надання адмінпослуг та їхні філії працюють: 22 – у районах, 23 – в містах, 11 – в об’єднаних громадах, 2 – в селах.

Поделиться: