В області стартував проєкт «Знай своїх»

8 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи В області стартував проєкт «Знай своїх» отключены

В області запустили проєкт «Знай своїх». Його учасники – талановиті мешканці регіону, які досягають успіху в найрізноманітніших сферах життя. Аби область знала своїх героїв, їх фото розмістили на понад 200 бордах.

– На Дніпропетровщині запустили проєкт «Знай своїх». Він про мешканців області, які досягають успіху у найрізноманітніших сферах життя. Тих, хто прославляє регіон далеко за його межами, ким пишаємося, на кого хочемо рівнятися. Прагнемо, аби про них дізналося якнайбільше людей, тому їх фото розмістили на бордах по всьому регіону, – розповіла радниця голови облдержадміністрації Валерія Світла.

На понад 200 бордах по всій області розмістили знімки 10 учасників проєкту. Це шпажист, чемпіон світу Богдан Нікішин, срібна призерка Чемпіонату світу зі стрибків у висоту Ярослава Магучіх, заслужений майстер спорту з пауерліфтингу Лідія Соловйова. А ще – народний артист України Михайло Мельник та заслужена діячка мистецтв, диригентка Наталія Пономарчук.

Приєдналися до проєкту і народний художник, скульптор Володимир Небоженко, рекордсменки країни з петриківського розпису Валентина Хоменко та Вікторія Тимошенко. Космічний ентузіаст та юний винахідник Кирило Благодаров та ліцеїст, який врятував від вибуху п’ятеро дітей, Олександр Гаркуша.

Це тільки перша серія бордів з успішними мешканцями області. ДніпроОДА продовжує роботу над проєктом і розшукує нових героїв. Пропозицій чекають і від Обласної громадської ради.

Поделиться: