В області ремонтують 18 км траси Дніпро-Нікополь

1 месяц ago Зоря2 Комментарии к записи В області ремонтують 18 км траси Дніпро-Нікополь отключены

У розпалі ремонт регіональної дороги державного значення Дніпро-Нікополь. Оновлюють 18-кілометрову ділянку у Томаківському районі. На об’єкті працюють понад 70 будівельників та 20 одиниць техніки.

– Дорога поділена на три ділянки. Перша, 20-кілометрова, вже завершена. Нині триває ремонт 18 км автошляху у Томаківському районі.  На дорожні роботи передбачено з держбюджету понад 300 млн гривень, – повідомили у пресслужбі ДніпроОДА.

Підрядники займаються заготівлею будівельних матеріалів, проводять фрезерування та регенерацію дорожнього покриття. Улаштовують основу з піщано-щебеневої суміші. Найближчим часом розпочнуть укладати вирівнюючий шар з асфальтобетону.

– Дорожнє покриття стійко витримуватиме велике транспортне навантаження. Адже крім легкових автівок тут їздять і вантажівки, і автобуси. Майже 12 тисяч автомобілів на добу. Ми передбачили підсилення конструкції дорожнього одягу. Гарантійний строк – 5 років, – запевнив представник генпідрядника з контролю якості Іван Лебединський.

Наприкінці ремонтники нанесуть розмітку, встановлять дорожні знаки. Приведуть до ладу наявні зупинки та встановлять одну нову. 

– Ремонтуємо ділянку дороги Р-73 аж до Нікопольського району. Цьогоріч з’єднаємо її з трасою, ремонт якої вже завершений. Дорожній одяг матиме товщину майже 40 сантиметрів. Проводимо повний комплекс робіт, включаючи благоустрій узбіч, – розповів провідний інженер Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Ігор Сітало.

Загальна протяжність дороги Р-73 /Н-08/ – Нікополь в межах Дніпропетровської області – 56,5 км.

Поделиться: