У дніпровській лікарні №9 провели традиційний урок здоров’я для підлітків

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи У дніпровській лікарні №9 провели традиційний урок здоров’я для підлітків отключены

В рамках всеукраїнського тижневика планування сім’ї, до якого активно долучилися медичні заклади Дніпра та області, на базі жіночої консультації перинатального центру дніпровської міськлікарні №9 акушери-гінекологи провели заняття з підлітками АНД-району.
Такі «уроки здоров’я», започатковані свого часу з ініціативи головного лікаря «дев’ятки» Олени Фінкової, проводяться в лікарні вже майже 15 років. Під час занять медики окремо спілкуються з хлопцями та дівчатами, довірливо розмовляючи з ними на важливі теми, що стосуються статевого виховання, демонструючи сучасні освітні фільми та слайди. Окрім того, важливою частиною заняття є відповіді на питання, що цікавлять підлітків.

Цього разу був проведений захід для дівчат, що навчаються в 10-11 класах. Простими словами кваліфіковані лікарі – завідуюча жіночою консультації лікарні Людмила Гавриш та акушер-гінеколог вищої категорії Ігор Кротковський – розповіли дівчаткам про правила гігієни й захворювання, що передаються статевим шляхом, як запобігти небажаної вагітності та методи контрацепції.

Усього в занятті взяли участь 220 дівчат з 12 шкіл АНД району Дніпра. Безумовно, така розмова з фахівцями у невимушеній довірливій атмосфері дуже потрібна підліткам – про це свідчили їхня зацікавленість та запитання під час заняття.

Ірина КАДЧЕНКО

Поделиться: