В АНД районі Дніпра триває боротьба з підтопленнями

  20.06.2021 16:39   -
Новини

У Дніпрі від аномальної кількості опадів особливо страждає Амур-Нижньодніпровський район. Тут, за даними Головного управління ДСНС в Дніпропетровській області, налічується 55 будинків, де вода стоїть у самих приміщеннях, та більше ніж 100 домоволодінь, де підтопило подвір’я.

Наразі в АНД районі працює 8 одиниць техніки та 13 мотопомп. Загалом за увесь період роботи бригад ДСНС було відкачано понад 700 тисяч кубометрів води.

«Наразі техніка працює на усіх ключових точках району. Такою є, наприклад, дренажний канал на вулиці Семипалатинській. У нього стікає вода з 5 найближчих вулиць і має витікати у річку Гнилокіш. Ставлячи техніку тут, ми відкачуємо воду, завдяки чому її рівень знижується. Проте через сильні зливи вода знову прибуває. За добу рівень води у р. Гнилокіш піднявся на 70 см. Це дуже критично, особливо для тих вулиць, які стоять на її берегах. Там люди особливо потерпають від повені. Єдиний вихід — знизити рівень води. Її там також відкачують. Водночас намагаються впоратися зі складною ситуацією і на вулиці Янтарній. Роботи ведуться цілодобово. Техніку зупиняємо лише для дозаправлення. Його нам забезпечує міська влада, з цим питань немає. Працюємо спільно», – сказав заступник начальника Головного управління ДСНС в Дніпропетровській області Едуард Горбачов.

Поділитись: