“Україна прагне і буде жити за європейськими стандартами”

  13.11.2016 22:42   -
Новини

 

_3

На минулому тижні українська делегація, до якої входив голова Дніпропетровської обласної ради, приймала участь у черговій сесії Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи

У Страсбурзі Гліб Пригунов підняв ряд проблемних для України та європейської безпеки питань. Зокрема, мова йшла про допомогу внутрішньопереміщенним особам із зони бойових дій.

“Зараз Дніпропетровщина – прифронтова територія, яка прийняла на себе більшу частину переселенців. Дніпропетровщина має величезний потенціал у сільському господарстві, важкій, харчовій та переробній промисловості, потужний інтелектуальний капітал.

Але ж ми з вами розуміємо, для того, аби допомогти переселенцям їм треба дати роботу. Ми готові до співпраці з європейським бізнесом та забезпечимо гідні умови співпраці. Додаткові робочі місця, які будуть створені, отримають у першу чергу переселенці. Це один з кроків у допомозі таким людям.

Наш регіон відкритий для інвестицій, які будуть розвивати малий та середній бізнес, ми прагнемо нових технологій для розвитку громад», – наголосив Гліб Пригунов у своєму виступі на Конгресі.

Крім того, він доповів про хід децентралізації в Україні. Адже саме Дніпропетровщина є одним з національних лідерів у цьому європейському напрямку реформування. Область активно переймає хорватський та польський досвід реформування.

Гліб Пригунов висловив сподівання, що Конгрес стане для регіону певним путівником у цих процесах, і це допоможе реалізувати реформу з дотриманням усіх європейських стандартів та принципів Хартії місцевого самоврядування. «Україна – це держава, яка хоче і буде жити за європейськими стандартами, ми визнаємо та слідуємо європейським цінностям», – наголосив керівник обласної ради.