У Таромському будують амбулаторію сімейної медицини

1 месяц ago Зоря2 Комментарии к записи У Таромському будують амбулаторію сімейної медицини отключены

Мешканці Таромського Новокодацького району Дніпра матимуть сучасну двоповерхову амбулаторію. Будівництво медзакладу розпочали наприкінці лютого.

Нині підрядники вже улаштували фундамент, звели стіни будівлі, завершили монтувати перекриття. Почали зводити каркас покрівлі. Про це повідомили в обласному департаменті капітального будівництва.

– Разом з Міжнародним банком реконструкції та розвитку втілюємо проєкт «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», – зазначили у департаменті. – За рахунок коштів позики Світового банку ремонтуємо, реконструюємо та будуємо амбулаторії по всій області. Вже оновили декілька у Дніпрі. Триває масштабний капітальний ремонт медзакладу у Сурсько-Литовській громаді. З нуля будують сучасну амбулаторію для мешканців селища Таромське. Там зможуть отримати лікування майже 15 тисяч місцевих жителів.

Після завершення основних будівельних робіт, підрядники встановлять вікна та двері, виконають внутрішні оздоблювальні роботи, утеплять мінеральними плитами фасад. Будівля матиме сучасні системи опалення і вентиляції, пожежну та охоронну сигналізації.

Амбулаторія розрахована на 3-х лікарів, які зможуть приймати до 115 пацієнтів за зміну. Передбачені окремі оглядові, процедурні та приміщення збору аналізів. А ще – гардеробна, санвузли для персоналу і відвідувачів, душова кімната. Для людей з інвалідністю облаштують пандуси, на підлозі покладуть тактильну плитку, написи на табличках дублюватимуться штифтом Брайля.

Поделиться: