У школах Дніпра триває легкоатлетичний проект

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи У школах Дніпра триває легкоатлетичний проект отключены

20 жовтня у Дніпрі розпочався другий етап соціального проекту «Дитяча легка атлетика за програмою IAAF у школах», – про це повідомляє прес-служба міської ради.

У рамках проекту восьми загальноосвітнім школам міста, які беруть участь у цьому етапі, вручили спеціальні легкоатлетичні набори. Вручення відбулося на базі навчально-виховного комплексу № 28. Саме ця школа була учасником першого етапу проекту і стала переможцем на міському Чемпіонаті з дитячої легкої атлетики. Також цей освітній заклад переміг на однойменному всеукраїнському чемпіонаті.
Проект запустили минулого навчального року для учнів 5-6 та 7-8 класів. Програма, головна мета якої – ближче познайомити дітей з легкою атлетикою, яка виховує в людині справжню гармонійність, загалом отримала схвальні відгуки від школярів, вчителів фізкультури тощо. Заняття проводяться у командах, що розвиває у дітей дух товариства.
Учителі фізкультури шкіл, які беруть участь у проекті, проходять сертифікацію-навчання за програмою IAAF, яку розробила Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій. Навчання проводить методист шкіл Шевченківського району Раїса Назарко.
Під час заходу команди школи № 28 продемонстрували свої навички у змаганнях з легкої атлетики з використанням інвентаря, який їм вручили раніше. Загалом наразі у проекті бере участь уже 21 школа Дніпра.

Поделиться: