У поминальні дні цвинтарі області патрулюватимуть 3 тисячі правоохоронців

2 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи У поминальні дні цвинтарі області патрулюватимуть 3 тисячі правоохоронців отключены

Поминальні дні – не привід «заморожувати» карантин. В області комісії з питань ТЕБ і НС на місцях прийняли рішення про закриття кладовищ. Відвідувати цвинтарі заборонено. Виняток – проведення поховань.

За дотриманням обмежень пильно слідкуватимуть поліція та Нацгвардія.

– Маємо проявити витримку, відповідальність та мудрість. Стримати епідемію можна лише шляхом обмежень. Тож аби не допустити скупчень людей у поминальні дні, в області закривають кладовища. Відповідні рішення прийняли місцеві комісії з питань ТЕБ і НС. Відвідати могили родичів можна буде в інші дати, – підкреслили у пресслужбі ДніпроОДА.

У поминальні дні кладовища будуть закриті для відвідування. Дозволено лише проведення обряду поховання – за умови виконання норм карантину. Зокрема, воно дозволене за участі не більше 10 людей. Між ними має бути відстань не менше 1,5 метрів.

На Дніпропетровщині кладовища патрулюватимуть майже 3 тисячі поліцейських та нацгвардійців. Вони слідкуватимуть за дотриманням обмежень. Злісних порушників штрафуватимуть.

Нині в Україні – понад 7,6 тисяч лабораторно підтверджених випадків коронавірусу. Із них на Дніпропетровщині – 195.

Поделиться: