У Покрові зводять сучасний дитсадок

2 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи У Покрові зводять сучасний дитсадок отключены

У Покрові – велике будівництво – «з нуля» зводять дитсадок. Він відповідатиме сучасним стандартам. А ще – матиме стильну архітектуру. «Коробка» двоповерхової будівлі вже готова. У розпалі – внутрішні оздоблювальні роботи.  

Двоповерховий дитсадок обласним коштом будують у віддаленому мікрорайоні Покрова. Вже існуючий заклад не може вмістити всіх охочих. Тож на новий – усі сподівання місцевих.

Каркас будівлі вже готовий.  Фасад – утеплений та відштукатурений. Залишилося нанести фінішне оздоблення. Будівлю пофарбують у жовтий, коричневий та зелений кольори.

Підрядники майже завершили монтувати вікна. Вже замовили великі вітражі – їх установлять на сходових маршах. Кожне скло – площею 50 кв м.

На фініші – роботи на даху. Нині покрівлю утеплюють та проводять гідроізоляцію.

Будівельники працюють і всередині. Прокладають інженерні мережі. Монтують внутрішні двері. Стіни обшивають гіпсокартоном.

– Влітку розпочнемо роботи з благоустрою. Загалом маємо впоратися з будівництвом об’єкта до кінця 2020-го, – розповів директор підрядної організації Анатолій Новак. – Майбутній садок буде умовно поділений на дві частини. Він матиме стильний парадний вхід – і затишне внутрішнє подвір’я.

 Новий дитсадок зможе прийняти 115 малюків.

Поделиться: