У Межівській територіальній громаді оберуть людину року

2 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи У Межівській територіальній громаді оберуть людину року отключены

«Людина року Межівської громади-2020». В ОТГ організували  відкритий селищний фестиваль-конкурс. Пропозиції щодо номінантів прийматимуть до 1 грудня 2020 року. 

– На Дніпропетровщині мешкає чимало талановитих та завзятих людей. Які мають визначні особисті заслуги та вагомі професійні досягнення у найрізноманітніших сферах життя. Аби відзначити та заохотити таких громадян, у Межівській ОТГ організували відкритий селищний фестиваль-конкурс «Людина року». Це гарна ініціатива, яка може стати прикладом і для інших громад, – сказали у департаменті економічного розвитку ДніпроОДА. 

Переможців обиратимуть у 16 номінаціях. Зокрема, у категоріях «Громадська діяльність», «Підприємництво», «Охорона здоров’я», «Освіта», «Культура і мистецтво», «Фізична культура і спорт», «Місцеве самоврядування», «Оборона. Правопорядок. Захист», «Милосердя та благодійність», «Героїчний вчинок року», «Юний талант». Також журі визначить найкращих аграрія, мецената, менеджера, журналіста й молоду людину року.

-Конкурс «Людина року Межівської громади» проводимо вже вдруге. Минулорічний викликав жвавий інтерес серед мешканців ОТГ – загалом у різних номінаціях жителі висунули майже 80 претендентів. Очікуємо, що цьогоріч учасників буде ще більше. Аби визначити кращих з кращих, плануємо запустити онлайн-голосування, – розповіла начальниця відділу культури виконавчого комітету Межівської селищної ради Людмила Кропив’янська. 

Переможців оголосять наприкінці грудня.

Поделиться: