У Марганецькій центральній міській лікарні оновлять приймальне відділення

1 месяц ago Зоря2 Комментарии к записи У Марганецькій центральній міській лікарні оновлять приймальне відділення отключены

Масштабна реконструкція чекає на відділення екстреної допомоги Марганецької центральної міської лікарні. Приміщення відремонтують та встановлять сучасне обладнання.

– Там встановлять сучасне медичне обладнання від Міністерства охорони здоров’я. Зокрема, рентген і томографи, – повідомили у пресслужбі ДніпроОДА.

За проєктом утеплять фасад, замінять вікна і двері, влаштують нові перекриття та металевий навіс над ґанком. Передбачена реконструкція внутрішніх інженерних мереж і благоустрій прилеглої території. Центральний вхід матиме спеціальний бокс для госпіталізації пацієнтів.

– До добудованого павільйону зможе заїжджати машина швидкої допомоги. Тож пацієнтів прийматимемо у зручних умовах за будь-яких погодних умов, – уточнила в.о. директора Марганецької центральної міської лікарні  Тетяна Лисенко. – А новітнє обладнання допомагатиме нам діагностувати хвороби. На реконструкцію чекаємо з нетерпінням.

Після оновлення відділення стане світлим, сучасним, зі зручною вхідною групою, пандусами для людей з інвалідністю, рецепцією, led-освітленням.

Роботи мають розпочатися наприкінці серпня. 

Поделиться: