У Кривому Розі у трьох іноземців вилучили наркотики та зброю

  23.09.2021 23:13   -
Новини

Більш ніж 500 трубочок з метамфетаміном, два корпуси гранат «РГД-5», запал до них та стартовий пістолет виявили правоохоронці за місцем мешкання чоловіків.

22 вересня поліцейські відділення поліції№4 (Саксаганського району) провели ряд санкціонованих судом обшуків за місцями мешкання громадян Азербайджану. Під час одного з них оперативники вилучили, у квартирі 33-річного чоловіка понад 200 трубочок з кристалічною речовиною білого кольору схожу на метаметамін та корпус від гранати «РГД-5» без запалу.

Того ж дня, за місцем мешкання двох інших іноземців, правоохоронці виявили більш ніж 300 трубочок з метамфетаміном, гранату «РГД-5» із запалом до неї та предмет схожий на стартовий пістолет. Під час слідчих заходів співробітниками поліції було встановлено, що вказані громадяни перебувають на території країни нелегально.

Фігурантів затримали в порядку статті 208 КПК України, про що повідомлено посольство Республіки Азербайджан у м. Києві. Наразі вирішується питання щодо обрання їм запобіжного заходу.

Все вилучено та направлено на проведення відповідних експертиз.

Обшуки проводилися в рамках кримінального провадження відкритого за ч.4 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України.

За даними фактами відкрито п’ять кримінальних проваджень: три за ч. 1 ст. 263 (незаконне зберігання зброї та боєприпасів) та два за ч. 2 ст. 307 (збут наркотичних речовин) Кримінального кодексу України.
Досудові розслідування тривають.

Поділитись: