У Кривому Розі капітально відремонтували дві вулиці і проспект

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Кривому Розі капітально відремонтували дві вулиці і проспект отключены

У Кривому Розі капітально відремонтували три провідні дороги. З новим покриттям вулиці Колачевського і Толстого та проспект 200-річчя Кривого Рогу. Загалом у 2018 році привели до ладу 130 шляхів всередині населених пунктів. Про це повідомила прес-служба ДніпроОДА.
У Кривому Розі з новим покриттям три дороги. Одна них – найдовша в Тернівському районі міста, названа на честь рудопромисловця Сергія Колачевського.
– Ця вулиця була жахлива – зараз любо глянути. Якби всі дороги були такими. Подейкують, що у Кривому Розі дороги нікудишні. То все неправда. Уже добре їздити містом, – розказав водій Василь Нечай.
Капітально відремонтована й вулиця Толстого, що в Центрально-міському районі.
– Була то яма, то канава. Перечіпалася скрізь і всюди, – пригадала місцева мешканка Таїсія Бєркут. – Тепер по цій вулиці буквально лечу. Тільки-но була вдома – а вже біля церкви. Дорога просто шикарна.
Не впізнати й найінтенсивнішу магістраль міста – проспект 200-річчя Кривого Рогу.
– Мешкаю на цій вулиці давно. Вона кардинально змінилася . На проїжджій частині якісне покриття, облаштовані пішохідні доріжки. Вулиця оформлена естетично. Між собою називаємо її «маленьким бродвейчиком, – розповіла місцева мешканка Валентина Кожушна.
На покриття – п’ятирічна гарантія. Головна вимога до дорожників – якість робіт. Усунення дефектів – коштом підрядників.

Поделиться: