У Кам’янському відбудеться міжнародний театральний фестиваль

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи У Кам’янському відбудеться міжнародний театральний фестиваль отключены

У Кам’янському відбудеться ХІ міжнародний театральний фестиваль «Класика сьогодні». Театри з України, Польщі, США, Грузії, Азербайджану, Туреччини представлять 15 вистав. Про це повідомили в управлінні культури, національностей та релігії ДніпроОДА.

– Учасники фесту – театри, які зробили постановку за оригінальним твором будь-якого драматурга-класика. Він проходитиме з 17 по 24 травня у Кам’янському. На розсуд журі театри з різних країн представлять 15 вистав. Серед них – «Циганка Аза», «Назар Стодоля», «Антігона», «Украдене щастя», «Моцарт і Сальєрі», – розповіли в управлінні.
Журі обере кращу виставу, режисерську роботу, жіночу та чоловічу ролі, жіночу та чоловічу ролі другого плану, кращих молодих актрису та актора. Переможці отримають дипломи та статуетки – символ фесту.
Фестиваль «Класика сьогодні» заснований у 1993 році та відбувається раз у два-три роки. За цей час він пройшов шлях від регіонального до міжнародного. У ньому брали участь більше 100 театрів з 16 країн.
У 2019-му фест буде проходити на двох сценах: у театрі ім. Лесі України на площі 250-річчя міста, 2 та на вул. Миколи Лисенка, 24.

Поделиться: