У Кам’янському можна оформити водійське посвідчення та зареєструвати авто у ЦНАПі

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи У Кам’янському можна оформити водійське посвідчення та зареєструвати авто у ЦНАПі отключены

Зареєструвати автівку або оформити водійське посвідчення, – тепер це можна зробити у ЦНАПі. Унікальний сервіс запрацював у Кам’янському.
– Адміністративні послуги – швидко, без черг і бюрократичних зволікань. Це пріоритети роботи ЦНАПів. На Дніпропетровщині шість десятків Центрів надання адмінпослуг та їхніх філій. У них доступні мешканцям до 200 різноманітних сервісів. Серед унікальних – оформлення водійських посвідчень та реєстрація транспорту. Таку послугу запустили у ЦНАПі регіону вперше, – повідомили у прес-службі ДніпроОДА.
Тепер отримати або обміняти посвідчення, зареєструвати чи перереєструвати транспортний засіб можна у ЦНАПі Кам’янського.
«Водійська послуга» стала доступною завдяки договору про співпрацю з Регіональним сервісним центром МВС у Дніпропетровській області.
Адміністратори Центру пройшли навчання та отримали доступ до Держреєстру транспортних засобів.
Для оформлення водійських посвідчень та техпаспортів придбали комплект обладнання. На послугу відводиться 15-20 хвилин. Оплатити можна на місці – через термінал.
ЦНАП Кам’янського став другим в Україні, де запрацював такий сервіс. Пілотний – Київ.
Незабаром аналогічні послуги з’являться у ЦНАПі Слобожанського.

Поделиться: