У Кам’янському знайшли живе немовля у пакеті

  14.04.2021 20:26   -
Новини

Новонародженого хлопчика в пакеті знайшли в кущах біля залізничної колії. Правоохоронці Кирило Павлюк та Євген Щукін негайно доставили дитину до лікарні, де йому надали необхідну медичну допомогу.

Повідомлення про немовля, яке лежить у кущах, надійшло до поліції 13 квітня, близько 20:00 години. Жінка розповіла, що під час прогулянки її собака несподівано побіг до кущів, де вона і побачила немовля. Про свою знахідку жінка сповістила поліцейських.

Для перевірки інформації на місце події негайно виїхали поліцейські Кам’янського районного управління поліції. По прибуттю на місце події правоохоронці побачили на землі поліетиленовий пакет, в якому у брудних пелюшках знаходилось немовля. Зволікати не можна було, але невідомо скільки дитина пролежала на холодній землі і який стан її здоров’я. Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Кам’янського РУП Кирило та Євген прийняли рішення негайно доставити малюка до пологового будинку.

Медики оглянули немовля та повідомили, що його приблизний вік декілька годин. Хлопчик живий, але з переохолодженням тіла. Наразі йому надають медичну допомогу, стан малюка оцінюють, як стабільний. 

На даний час правоохоронці проводять всі необхідні заходи, щоб встановити свідків події та знайти матір дитини. 

Поділитись: