У Глеюватці добудовують новий корпус дитсадка

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Глеюватці добудовують новий корпус дитсадка отключены

Великі спортивна й танцювальна зали, просторий медичний блок, а головне – сучасні приміщення для двох нових груп. Такий подарунок вже цьогоріч отримають малюки села Глеюватка, що під Кривим Рогом.

Зараз реконструкція дитсадка «Веселка» – у розпалі, – про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА. Понад 70 малюків Глеюватівського дитсадка вже виховуються у сучасних умовах. Після реконструкції від старої будівлі залишились самі стіни. Там замінили все – від покрівлі до комунікацій. Енергоефективний фасад, прикрашений яскравою жовтою та зеленою плиткою, у групах – ламінатна підлога з підігрівом.
– Навіть не можу пригадати, щоб у нас колись було так тепло, як зараз, – поділилася завідувачка дитсадка Валентина Сергієнко. – Дуже дякуємо обласній владі за такі чудові умови для наших діточок.
Зараз до відремонтованого корпусу добудовують новий – садок поповниться ще 35 малюками. Нарешті з’явиться ясельна група.
– Наша Міланка не може дочекатися, щоб піти у садочок – такий гарний, яскравий. Проходимо повз – вона завжди запитує, коли вже гратиме там із дітками, – розповіла мешканка Глеюватки Олена Гребенюк.
У новому корпусі зводять простору спортивну залу – там займатимуться фізкультурою і вихованці дитсадка, і учні місцевої школи. В добудові облаштовують великий медичний блок, пральню. А ще – ігротеку, в якій планують встановити дзеркала та навчати дітей хореографії.
Приведуть до ладу і територію закладу. Там вже зробили ігрові майданчики та встановили альтанки для кожної групи. Як потеплішає – облаштують спортмайданчики, зроблять газони, посадять дерева та заасфальтують доріжки. Завершити всі роботи планують цьогоріч.

Поделиться: