У Дніпрі завершується ювілейний фестиваль джазу

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі завершується ювілейний фестиваль джазу отключены

У Дніпрі завершується міжнародний фестиваль «Джаз на Дніпрі». Цьогоріч він відзначає 50-ту річницю свого заснування. На фестиваль завітали близько 5 тисяч глядачів із різних українських міст, – про це повідомляє прес-служба Дніпровської міськради.

Три роки тому фестиваль відродили після багаторічної паузи. Відтоді музичне свято значно розширило свою географію. Тож у другу половину джазового століття Дніпро входить під співи й акомпанемент понад 50 виконавців із чотирьох континентів.
Незмінно «Джаз на Дніпрі» проходить на Монастирському острові. На березі річки, подалі від міської метушні, облаштували велику сцену та зручну глядацьку зону, де подбали й про комфорт людей з обмеженою мобільністю. Глядачі фестивалем задоволені.
– Склад виконавців – чудовий. Для нашого міста це – яскрава подія. Думаю, все пройде добре. У мене класична музична освіта й джаз не те, що я стала б слухати сама. Однак у концертному виконанні й на великій сцені – так. Думаю, ми піднімаємо музичний рівень Дніпра, – поділилася враженнями глядачка Наталія Терещенко.
Фестиваль «Джаз на Дніпрі» фінішує сьогодні, 22 липня. Організатори кажуть: щойно останній музикант завершить свій виступ, почнуть готуватися вже до наступного «Джазу на Дніпрі».

Поделиться: