У Дніпрі волонтерів запрошують на психологічні тренінги

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі волонтерів запрошують на психологічні тренінги отключены

Волонтери, що працюють з бійцями АТО, можуть пройти безкоштовний психологічний курс. Він допоможе впоратися з емоційним вигоранням. Всього буде 24 години занять протягом одного місяця. Про це повідомила координатор Центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка.

– Бойові дії на сході України залишають слід не лише в душах АТОвців. Війна змінює всіх, хто її бачив. Тому цього разу запрошуємо на психологічний курс волонтерів. Його мета – перехід від емоційного вигорання у гармонійний і збалансований стан. Пізніше проведемо тренінги й для психологів, які працюють з військовими, – розповіла Наталія Шуліка.
Учасникам тренінгу розкажуть, як впоратися з агресією, роздратуванням, посттравматичним розладом, як організовувати групи самодопомоги. На кожну тему – окремий спеціаліст.
– Учасники зможуть поділитися особистим досвідом і пропрацювати реальні життєві ситуації. Навички, здобуті на курсі, стануть в нагоді у волонтерській та громадській діяльності, – додала Наталія Шуліка.
Заняття проходитимуть щосуботи протягом чотирьох тижнів. Перший тренінг – 31 березня об 11:00. Реєстрація для участі обов’язкова за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdncEKO8veZL7LOnH4MLNg_Sy_rgd3u5l7za2cmfmRkbQmNBg/viewform.

Поделиться: