У Дніпрі відкрили кабінет невідкладної стоматологічної допомоги

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі відкрили кабінет невідкладної стоматологічної допомоги отключены

13 лютого у Дніпрі, у стоматологічній поліклініці № 1, відкрили оновлений кабінет невідкладної допомоги. Відремонтоване приміщення оснастили новим сучасним стоматологічним обладнанням – із дотриманням усіх санітарно-епідеміологічних вимог. Кабінет невідкладної допомоги працюватиме щоденно з 20:00 до 8:00, а в неділю та у святкові дні – цілодобово.

За словами в. о. головного лікаря стоматологічної поліклініки № 1 Марти Василишиної, після реорганізації стоматологій у згаданому кабінеті невідкладну допомогу надаватимуть усім мешканцям Дніпра – і дорослим, і дітям.
– Цей кабінет працює у нашій поліклініці з 1977 року. З проведенням реорганізації стоматологій було вирішено його оновити, оскільки тепер прийматимемо тут і дітей. Зробили ремонт, оснастили сучасним стоматологічним обладнанням. У цьому кабінеті почергово працюватимуть три бригади фахівців у складі лікаря-стоматолога-хірурга, дитячого лікаря-стоматолога, медичної сестри та молодшої медичної сестри, – розповіла Марта Василишина.
Зі свого боку заступник головного лікаря з медичної частини цієї поліклініки Олена Фетісова зазначила: кабінет невідкладної допомоги користується попитом, оскільки він єдиний у міських стоматологічних поліклініках.
– За рік у цьому кабінеті невідкладну стоматдопомогу надаємо близько 14 тисячам містян, а з приєднанням дитячої стоматології кількість пацієнтів збільшиться. Кабінет розташований на першому поверсі – для зручності людей з обмеженими фізичними можливостями, – сказала Олена Фетісова.
У кабінеті наявні всі необхідні медикаменти, матеріали, інструменти, які зберігаються у цілковитій стерильності. Для цього є спеціальна сучасна бактерицидна камера.

Поделиться: