У Дніпрі відкрили фотовиставку, присвячену АТОвцям-музикантам

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі відкрили фотовиставку, присвячену АТОвцям-музикантам отключены

5 героїв та 15 світлин, – у Дніпропетровській облдержадміністрації відкрили фотовиставку, присвячену лауреатам фестивалю «Пісні, народжені в АТО». Це талановиті музиканти з різних куточків області. Переглянути виставку можна до 23 серпня.

– Нова виставка – частина проекту «Заради них», який втілюємо вже третій рік. Сюжети та герої ніколи не повторюються. Цього разу ми вирішили поєднати цей проект із фестивалем «Пісні, народжені в АТО». На світлинах – п’ятеро лауреатів фесту. Фотосесію для бійців зробили у червні, безпосередньо на концерті у Дніпрі, – розповіла начальниця управління з питань учасників АТО ДніпроОДА Наталія Шуліка.
Кривий Ріг, Нікополь, Вільногірськ, Солоне. На фотографіях – АТОвці з різних міст Дніпропетровщини. Є серед учасників і батько загиблого бійця – Олександр Головко.
– На фестивалі було дуже легко працювати із хлопцями. Вони були зібрані, думали про концерт, швидко «відкривалися» мені. На виставці є як постановочні фото, так і зроблені під час виступів учасників, – сказав фотограф Ігор Співак.
За словами організаторів, головна мета проекту «Заради них» – показати, що після війни життя не закінчується, а починає грати новими барвами.
– Такі проекти дуже важливі для бійців. Після повернення з війни багато хто не може знайти себе у цивільному житті. Участь у виставках та фестивалях допомагає хлопцям соціалізуватися, – зазначив учасник фестивалю «Пісні, народжені в АТО» Сергій Цигіпа.
Переглянути фотовиставку можна до 23 серпня у холі Дніпропетровської ОДА за адресою: м. Дніпро, просп. Поля, 1. Вхід вільний.

Поделиться: