У Дніпрі відбувся «показ мод» для соцпрацівників

1 месяц ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі відбувся «показ мод» для соцпрацівників отключены

У Дніпрі презентували корпоративний одяг для працівників соцслужб міста. Зразки форми соцпрацівниці продемонстрували під час «показу мод» у відділі Дніпровського міського терцентру соціального обслуговування населення в Індустріальному районі.

До нової уніформи увійшли брюки, сорочки, спідниці та жилети – для співробітників, які ведуть прийом громадян, а також куртки-трансформери, футболки, рюкзаки та сумки для соціальних працівників, що обслуговують підопічних безпосередньо вдома.

– Більшість тендерних процедур вже завершено. Наразі ми маємо зразки корпоративного одягу. Це результат дворічної роботи, у якій ми прагнемо, аби Дніпро стало містом соціальних стандартів. Завдяки уніформі підопічні не будуть боятися пускати до своєї домівки соцпрацівників, бо будуть впевнені, що це не шахраї під виглядом наших працівників. Працювати над дизайном нової форми почали ще навесні. Для цього в територіальному центрі створили робочі групи. При розробці одягу враховувалися побажання соцпрацівників, аби їм було комфортно. Плануємо, що нова форма в повному обсязі з’явиться наприкінці серпня, – зазначив заступник міського голови, директор міського департаменту соцполітики Едуард Підлубний.

Тетяна Балабанова – соцпрацівниця. Під час «показу мод» вона продемонструвала новий рюкзак. Каже, що із ним буде зручно виконувати свої обов’язки.

– Ми приносимо своїм підопічним продукти, необхідні речі. За день буває, що я обходжу 7-8 людей. Тож носити усе це в пакетах було не дуже зручно. Рюкзаки були розроблені з урахуванням наших побажань, ними буде комфортно користуватися, – впевнена дніпрянка.

Наталя Тихон працює в Лівобережному управлінні соціального захисту населення міськради. Вона приміряла нову спідницю та сорочку для працівників управлінь.

-Форма дуже зручна, також мені подобається її класичний фасон і спокійний колір, – зазначила соцпрацівниця.

Поделиться: