У Дніпрі відбувся нічний забіг

  23.07.2018 13:20   -
Новини

У суботу, 21 липня, в Дніпрі відбувся забіг «Нічна 10-ка». Особливість спортивного свята полягала в тому, що його провели вночі. Саме такий захід організовано вперше в Україні, хоча кілька років поспіль у Дніпрі також проводиться нічний напівмарафон.

Забіг, організований ГО «Старт Дніпро» за підтримки міської мерії, зібрав понад 300 професійних спортсменів та любителів бігу не лише з Дніпра та різних куточків України, а й з Австрії, Великої Британії, Ірландії, Туреччини й Польщі.Учасники розподілилися на різні дистанції, а саме: на індивідуальні забіги – 5 і 10 км, а також естафету – 4 по 2,5 км.
Дніпрянин Олексій прийшов на забіг у костюмі Діда Мороза. Для нього це символ того, що бігати він розпочав на початку цього року.
– Обрав дистанцію у 10 кілометрів. Круто, що організували забіг уночі, оскільки літом бігати у спеку тяжко, – сказав він
Після завершення бігових стартів на всіх чекала велика розважальна програма біля басейну на території одного зі спортивних комплексів. Зокрема організували конкурси, вікторини, музичні батли, танці тощо. Усі переможці також отримали призи та подарунки від спонсорів.

Поділитись: