У Дніпрі відбудеться зустріч із всесвітньо відомим психологом

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі відбудеться зустріч із всесвітньо відомим психологом отключены

У ДніпроОДА відбудеться зустріч із всесвітньо відомим американським психологом Френком П’юселіком. Він розповість про соціальну адаптацію ветеранів – як внутрішню силу, отриману на війні, перетворити на особистий успіх. Про це повідомила начальник управління допомоги учасникам АТО ДніпроОДА Наталія Шуліка.

– Під час тренінгу йтиметься про психологію бою, про те, як змінюється людина після війни – її сприйняття світу, пріоритети, відносини з іншими. Учасники зможуть краще зрозуміти себе і своїх близьких, – розповіла Наталія Шуліка.
За її словами, учасники дізнаються не лише як допомогти собі, а й як підтримати друзів. Тих, хто переживає кризу, замикається і відсторонюється від родини.
На зустріч із психологам запрошують учасників АТО, ветеранів, членів їхніх родин. Цікаво буде й волонтерам, психологам, соцпрацівникам. Організатори обіцяють атмосферу поваги та глибокої вдячності.
Зустріч буде проходити 10 і 11 листопада з 10:00 до 18:00 за адресою: м. Дніпро, пр. Поля, 1. Участь безкоштовна, потрібно лише зареєструватися: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeDfxP53OKXKR225sowPraHDHj12Hzl0LR9m45qFZ5dxzdIfg/viewform?c=0&w=1&fbclid=IwAR1BGdLNFSCFJBIwozOaAtDPPjOFB20ZXF-m1mDq538pbNRroPLT_CwPAe0. Контактні телефони: (098) 456 40 09, (050) 585 06 62.
Френк П’юселік – ветеран в’єтнамської війни, знаменитий американським психолог. Автор цілого напрямку в сучасній психології. Створив методи та програми реабілітації учасників воєн, які нині використовуються в різних країнах світу.

Поделиться: