У Дніпрі вібудеться Всеукраїнський конгрес старост громад

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі вібудеться Всеукраїнський конгрес старост громад отключены

24-25 травня у Дніпрі відбудеться Всеукраїнський конгрес старост об’єднаних територіальних громад. Поспішіть зареєструватися – подання заявок до 5 травня. Про це повідомили в обласному Центрі розвитку місцевого самоврядування.

– Староста – нова посадова особа місцевого самоврядування. Завдяки йому інтереси всіх жителів сіл в ОТГ представлені належним чином. У такий спосіб соціальні, побутові та інші потреби мешканців будуть задоволені. Старост об’єднаних громад країни вирішили зібрати на національному конгресі у Дніпрі. Очікуємо понад 200 учасників. Поділимося своїм досвідом – дізнаємося про кращі практики колег, – розказала директор Центру Олена Тертишна.
У програмі першого дня конгресу – дискусійні панелі, діалоги та дебати, присвячені розвитку інституту старост. У другий день – виїзд у старостинські округи Дніпропетровської області для обміну досвідом.
Зокрема, про роль старости у розвитку безпеки можна буде дізнатися на практичній локації у Слобожанській ОТГ.
Про формування громадської думки щодо реалізації проектів на старостинському окрузі розповідатимуть у Новоолександрівській громаді.
На локації в Солонянській ОТГ обговорюватимуть місію старости в розвитку освітнього, культурного та спортивного простору громади, а в Петриківській – брендування й розвиток креативних індустрій.
Кого цікавить робота старостату щодо розвитку інфраструктури округу, чекатимуть на локації в Червоногригорівській громаді.
До участі в конгресі запрошуються старости та голови об’єднаних громад, директори регіональних центрів розвитку місцевого самоврядування, представники влади.
Заявки на участь приймаються до 5 травня включно (посилання https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScP0DrSB_QC4PsnxMnV0Ek3Vl11PzuECdANrORNr_iSVzFgCw/viewform).

Поделиться: