У Дніпрі ветеран відсвяткував 99-й день народження

  11.01.2021 18:08   -
Новини

9 січня 2021 року відсвяткував свій 99-й день народження учасник бойових дій Другої світової війни Іван Федосійович Сапіга, який мешкає у Новокодацькому районі Дніпра.

Як повідомляють у Раді ветеранів Новокодацького району,  Іван Федосійович був призваний на службу в 1941 році в Калінінград, на початку війни служив в Луцьку зенітником, приймав участь в бойових діях під Сталінградом і Москвою. Під Калінградом при виконанні бойового завдання зв’язківець Сапіга був двічі поранений, осколки і старі рани і досі нагадують про ті страшні часи. Іван Федосійович нагороджений орденом «Великої Вітчизняної війни» II ступеню, медаллю «За відвагу» і іншими нагородами.

Після війни дніпрянин працював на заводі «ДЗМО» та заводі ім. Петровського (ДМЗ) прокатником та листопрокатником. Загальний трудовий стаж ветерана праці Івана Сапіги – 60 років. Разом з дружиною, учасником війни, ветераном праці Євгенією Петрівною, яка, до речі, 1 січня також відзначила день народження – 93 роки, виростили З-х дітей, мають 7 онуків, 7 правнуків і 1 праправнучку. В листопаді 2019 року подружжя відсвяткувало 70-річний ювілей сімейного життя

Поділитись: