У Дніпрі триває чемпіонат міста з плавання

  30.10.2019 16:44   -
Новини

З 29 по 31 жовтня у басейні спортивного комплексу «Метеор» триває п’ятий чемпіонат міста з плавання серед юнаків, юніорів, молоді та дорослих. Майже 600 учасників змагаються у різних програмах: батерфляй, вільний стиль, брас, комплексний.

– Чемпіонат триває, як масштабне міжнародне змагання – три дні. З кожним роком підвищується рівень майстерності, і наша головна ідея – розвиток спорту. Щоб якомога більше людей приходили у нього і вели здоровий спосіб життя. У нас у спортивних школах навчається близько десяти тисяч осіб, а до масових офіційних заходів у Дніпрі вже долучається 50-70 тисяч містян. Це свідчить про те, що ми робимо все правильно. Рівень змагань росте, і вже делегація Туреччини у складі 100 спортсменів виявила бажання взяти участь у чемпіонаті. Це все свідчить про престиж міста. Ми можемо організувати і забезпечити необхідні умови для спортсменів, – розповів заступник міського голови Олександр Шикуленко.
Так, басейн спортивного комплексу «Метеор» відповідає олімпійським вимогам, тож міські змагання є підготовкою майбутнього спортивного резерву країни.
Суддя змагань, заслужений тренер України Олександр Кулик розповів, що змагання розділили на два блоки – молодший та старший.
– Ми хочемо конкретно подивитися на наших спортсменів, які можуть у майбутньому показати себе у збірних міста, області й України, та одночасно надати можливість нашій молодшій віковій групі проплавати та взяти участь у змаганнях. Уже добігає кінець року, і восени ми підбиваємо підсумки. Сподіваємося, що учасники чемпіонату у майбутньому будуть спортсменами з великої літери, – розповів Олександр Кулик.
Марія Соколенко у подібних змаганнях бере участь не вперше. Вона добре підготувалась до чемпіонату і розраховує на медаль.
– До цього виду спорту мене залучив мій тренер. Займаюся плаванням уже сім років. Мені це подобається, бо вода – моя стихія і захоплення, – розповіла дівчина.
Спортсмени, що наберуть на змаганнях найбільшу кількість очок на будь-яких трьох дистанціях, отримають нагороди. Переможців визначать в останній день чемпіонату – 31 жовтня.