У Дніпрі створили ще один Центр психологічної підтримки бійців АТО

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі створили ще один Центр психологічної підтримки бійців АТО отключены

У Дніпрі створили новий Центр психологічної підтримки бійців АТО. Він працює на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Отримати допомогу фахівців там зможуть і рідні військових. Терапія – групова та індивідуальна.

У Центрі допомогу надаватимуть чотири психологи Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Вони мають досвід роботи з військовими. Серед напрямків реабілітації – індивідуальні та групові консультації, піскова та арт-терапія, символдрама, аутогенні тренінги.
– У Центрі є всі умови для ефективної психологічної допомоги. Навіть кольорова гама у приміщенні підібрана спеціально, щоб створити заспокійливу та комфортну атмосферу, – зазначив завідувач відділенням психологічного забезпечення Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Сергій Вишневський.
– Будемо залучати ветеранів АТО до проведення практичних занять із майбутніми поліцейськими. Вони зможуть поділитися своїм досвідом із курсантами, завдяки цьому швидше соціалізуватися, – сказав ректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Андрій Фоменко.
Центр психологічної підтримки розташований за адресою: м. Дніпро, пр. Гагаріна, 26. Щоб потрапити на консультацію, потрібно звернутися до управління з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації.

Поделиться: