У Дніпрі сто найактивніших студентів отримують стипендії міського голови

  26.11.2019 12:29   -
Новини

У Дніпрі підбили підсумки «Битви за виш» та вручили нагороди найактивнішій молоді. Святковий вечір влаштували 25 листопада, в одному із залів КДЦ «Менора».

Розважальну програму розрахували на чотири години – з привітаннями, танцями та солодким сюрпризом.
– Такі вечори, такі змагання як «Битва за виш» – усе це дає можливість трохи відірватися від буденності. Ми отримуємо задоволення від таких свят, – розповіла студентка Дніпровської медичної академії Єлизавета. Дівчина зізнається: студенти-медики більшість часу приділяють навчанню, однак для активного життя все ж знаходять час.
Загалом міський міжвузівський турнір «Битва за виш» у Дніпрі проводять уже восьмий рік поспіль. Студентські команди змагаються у пейнтболі, боулінгу, перегонах на картах, грають в інтелектуальні ігри. Також 50 найактивнішим представникам молоді вручили сертифікати на отримання іменних стипендій міського голови та подяки за громадську діяльність.
– Ми переходимо до нового формату спілкування – більш невимушеного та щирого. Серед запрошених – наші стипендіати, котрі отримують іменну стипендію міського голови. Загалом на всіх (а це — сто стипендіатів на рік) буде близько мільйона гривень. Також тут є учасники проєкту «Битва за виш». Усі вони – одні з найкращих студентів міста. Думаю, ми і надалі продовжуватимемо цю традицію, – сказав міський голова Дніпра Борис Філатов.