У Дніпрі стартував міжнародний фестиваль авторської пісні

  02.10.2020 16:18   -
Новини

2 жовтня у Дніпрі розпочався V міжнародний фестиваль авторської пісні «Облака» ім. Олександра Галича. Урочисте відкриття традиційно провели біля меморіальної дошки, розташованої на будинку, в якому мешкав видатний бард, поет і драматург.

Цього року у зв’язку з введенням карантинних обмежень на фестиваль приїхали тільки автори та виконавці з різних міст України, а також з Москви.

– За задумом тут мали бути автори із Франції, Польщі та Германії. Однак, через коронавірус, на жаль, ми не побачимо та не почуємо їх цього року. Приїхали наші друзі з Києва, із Запоріжжя, з Харкова, з Москви. Разом ми будемо продовжувати знаходити нові таланти та популяризувати авторську пісню, – сказав арт-директор фестивалю Дмитро Долгов.

Триватиме фестиваль 2, 3 та 4 жовтня та матиме розлогу програму. Із повним її розкладом можна ознайомитися на офіційному сайті: https://dneproblaka.com.ua/.

– На жаль, ситуація із коронавірусом нам трохи зіпсувала наміри. До нас не приїдуть всі гості, яких ми запросили. Але фестиваль ми таки проводимо, і програма наша буде насиченою. Відбудуться конкурсні концерти, прослуховування, робота з майстрами, гала-концерти, веселі гумористичні концерти, дитячі програми. А в неділю наш фестиваль авторської пісні завершиться великим концертом «Облака», який відбудеться в Аерокосмічному центрі, – розповів координатор проєктів програми «Культурна столиця» Вадим Гефтер.

Поділитись: