У Дніпрі стартувала транспортна реформа

9 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі стартувала транспортна реформа отключены

У Дніпрі почали реорганізацію транспортної мережі. Мета – прибрати малогабаритні маршрутки, аби замість них їздили автобуси великої місткості з кондиціонерами, в яких містянам буде комфортно та безпечно пересуватися.

– Я мав дуже серйозну розмову з директором департаменту транспорту, що до квітня наступного року потрібно повністю навести лад у транспортній сфері, а саме – з маршрутками. Уже зараз до міста заходитимуть перевізники з великими автобусами. Це принципове стратегічне рішення, – зазначив мер Дніпра Борис Філатов.
Так, у місті вже з’явився новий перевізник з 13 сучасними автобусами великої місткості. Він придбав їх власним коштом у Швеції. Вартість одного автобуса – близько 40 тисяч євро. Вони мають Wi-Fi, пандуси, місце для візочків, пристрої для зарядки гаджетів, а незабаром в автобусах планують встановити термінали для оплати проїзду. Крім цього, машини екологічні.
Також, за словами мера, Дніпро закупить 33 нові тролейбуси у «Південмашу».
– Підприємство виграло тендер, я дуже пишаюся цим співробітництвом. До кінця року «Південмаш» обіцяє поставити нам 12 нових тролейбусів, усі 33 отримаємо до вересня 2020 року. Керівництво «Південмашу» теж вдячне за те, що замовлення саме у місті. Я думаю, що наші колеги впораються, і ми запустимо новий тролейбусний маршрут, – зазначив Борис Філатов.

Поделиться: