У Дніпрі реконструювали центральне крило найстарішої гімназії міста

5 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі реконструювали центральне крило найстарішої гімназії міста отключены

Перший день нового навчального року для учнів гімназії №33 у Дніпрі ознаменувався декількома знаковими подіями. Заклад відзначив 155-річчя, до ювілею – отримав модернізований освітній простір. Обласним коштом повністю реконструювали центральне крило школи/

Осучаснили і стадіон. Таке глобальне оновлення – перше в історії закладу. Проте це лише завершення першого етапу робіт – найближчим часом підрядники візьмуться за решту будівлі.

Нині центральне крило гімназії – повністю осучаснене. Історичну частину фасаду будівлі ретельно відреставрували. Вона має охайний вигляд – такий самий, як за «народження».

Всередині відремонтованого триповерхового крила – нові комунікації, сучасні навчальні кабінети, модернові коридори. На шкільному подвір’ї – осучаснений спортмайданчик. Там – все для уроків фізкультури, футбольних баталій та занять легкою атлетикою

На другому етапі реконструкції приведуть до ладу інше крило гімназії, прибудову зі спортивною залою та перехід до неї.

– Новий навчальний рік розпочинаємо з радістю. Нарешті зустрілися і учні, і вчителі, – зазначила директорка Лідія Яворенко. – Звичайно, на якість освіти впливає і простір. Дітям комфортніше навчатися у відремонтованих кабінетах, а спілкуватися – в оновлених коридорах.

У дніпровській гімназії №33 – 720 учнів. Із них – понад 60 першачків.

Поделиться: