У Дніпрі реконструюють дитячу клінічну лікарня №5

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі реконструюють дитячу клінічну лікарня №5 отключены

Сучасні відділення, комфортні палати, басейн та водолікування, – усе це буде в Дніпровській дитячій клінічній лікарні №5 після оновлення. Реконструкція уже стартувала.

Дніпровська дитяча лікарня №5 – один із провідних закладів області. Там допомагають пацієнтам, які мають захворювання нервової системи, психіатричні та поведінкові розлади
«Серце» лікарні – семиповерховий стаціонарний корпус. Йому вже понад 30 років. Будівля «зносилася» фізично та морально.
– Першими почали «відмовляти» комунікації: перестала працювати система вентиляції, протікала покрівля. Бувало, що ставили відра під діри в даху й збирали туди воду. Узимку на шостому поверсі, у психіатричному відділенні, було дуже холодно. Ми чекали на реконструкцію. Хочемо комфорту для працівників та пацієнтів, – поділилась головний лікар дитячої міської лікарні №5 Наталія Фоменкова.
Корпус оновлять повністю: від підвалу до покрівлі. Фасад утеплять та зроблять вентильованим. Старі вікна замінять на металопластикові.
На першому поверсі відремонтують закинутий зо два десятків років тому басейн. Облаштують кабінети для водолікування: встановлять циркулярні душі та душі Шарко, гідромасажні ванни, обладнання для озокеритотерапії.
Технічне приміщення, що займає весь сьомий поверх, перероблять під адміністративний блок. Там відкриють кабінет телемедицини, велику конференц-залу.Осучаснять і палати. Їх зроблять світлими та комфортними. У кожній буде власний санвузол та душова: усе, щоб батькам із дітьми було зручно.
Після реконструкції в стаціонарному відділенні одночасно зможуть перебувати 140 маленьких пацієнтів. Для діток із інвалідністю обладнають сучасний підйомник та пандуси.

Поделиться: