У Дніпрі провели акцію до 101-ї річниці з дня народження Олеся Гончара

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі провели акцію до 101-ї річниці з дня народження Олеся Гончара отключены

Третього квітня у Дніпрі, на Європейській площі, провели міську літературну акцію, присвячену 101-й річниці з дня народження українського письменника Олеся Гончара. Такий захід відбувся у місті вперше з ініціативи вихованців Центру художньо-естетичної творчості учнівської молоді.

– Ми щороку проводимо акції та різні заходи до дня народження Олеся Гончара. Цього року ми вирішили читати його твори впродовж 2019 секунд і залучати до цього мешканців Дніпра. Ми пропонували взяти участь в акції учням, надсилаючи запити до шкіл. Також до заходу можна було долучитися через соцмережі. А сьогодні перехожі мали змогу підійти, обрати уривок, який сподобався, й прочитати його, – розповіла вихованка Центру Валерія Адонка.
Під час акції на площі зібралося кілька десятків учасників. Послухати їх підходили перехожі.
– Я зупинилася, тому що, по-перше, це твори Олеся Гончара, по-друге, мені стало цікаво, як їх читають діти. Мені сподобалося. Слухаю, і аж до мурашок проймає. Ці рядки, ці вірші – це так вчасно, так необхідно, – поділилася враженнями дніпрянка Катерина.
Впродовж акції на Європейській площі роздавали листівки-закладки із зображенням Олеся Гончара та його цитатами. Для мешканців також створили тематичні фотозони.

Поделиться: