У Дніпрі продовжують ремонтувати будинки за програмою співфінансування

  27.09.2022 09:28   -
Новини

У Дніпрі продовжують ремонтувати будинки за міською програмою співфінансування. Жителі, які роками скаржилися на регулярні пориви труб і перебої водопостачання, змогли виправити ситуацію. Люди зібрали частину суми на ремонт, а решту для ОСББ і ЖБК виділяє мерія. Про це повідомили на телеканалі ДніпроTV.

«Зараз труби металеві, які тут були, замінюються на пластикові. Ось ввід в дім і от пішла пластикова труба».

Колишній голова ОСББ одного з багатоквартирних будинків в Новокодацькому районі демонструє результати проведених робіт по заміні труб. Каже, раніше були великі проблеми з водопостачанням. Зараз їх потроху усувають.

Ігор Напханько, колишній голова ОСББ, місцевий житель: «Мережі, які знаходяться на нашій площині — це мережі, які були збудовані ще 50-60 років тому. Тому зараз вони знаходяться в аварійному стані, вони всі протікають, вони всі капають».

Терпіти це стало нестерпно. Постійні ремонтні роботи не допомагали, тому майже рік тому місцеві жителі подали заявку на проєкт співфінансування для заміни труб подачі холодної води.

Ігор Нікітін, голова правління ОСББ: «Люди скаржилися. Постійно були пориви, поломки труб. Відповідно, викликали міськводоканал, аварійку, це все чинилося. Зараз залишилася лише установка колодязя та запірної арматури, та підключення будинків до нової магістральної труби».

Завдяки проєкту співфінансування ОСББ, до кінця року планують провести близько 65 ремонтних робіт різного направлення по місту. Це водопостачання, водовідведення та теплопостачання.

Владислав Макарець, начальник відділу з організаційної роботи Департаменту з питань самоорганізації населення Дніпровської міськради: «Співвласники можуть розраховувати, що міська рада відкликнеться на їх потреби. Якщо беремо цей будинок, сума заявок склала більше 700 тисяч. Місто виділило майже 500 тисяч, інші кошти зібрали самі співвласники».

По завершенню робіт, вже за декілька тижнів, близько 5 будинків з 12, які належать до одного ОСББ, підключать до нових труб водопостачання. Наступні будинки будуть підключати після завершення цього проєкту.