У Дніпрі презентували безконтактну систему оплати проїзду в метро

  11.09.2020 15:43   -
Новини

У дніпровському метрополітені відтепер можна сплатити проїзд за допомогою безконтактної банківської карти, смартфону чи годинника з PayPass. Систему безконтактної оплати проїзду у метро презентували 11 вересня.

– Вдячні нашим партнерам – Приватбанку та Mastercard, які впровадили безконтактну оплату проїзду у метро. На сьогодні встановлено перші два турнікети на головних пасажироутворюючих станціях – «Вокзальна» та «Покровська». А у найближчий час усі інші станції теж будуть обладнані такими турнікетами. Сервіси безконтактної оплати все більше набирають популярності серед людей, а тим більше під час карантину, коли радять менше користуватися готівкою, – сказав директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР Ігор Маковцев.

Зі свого боку керівник напрямку стратегії та інновації Приватбанку Єгор Аветисов зазначив, що безконтактна оплата проїзду вже успішно працює у київському метрополітені. Сама операція займає долі секунд. Прикладається безконтактна карта будь-якого банку до терміналу і знімаються кошти на оплату проїзду. Усередині терміналу – складна, вибудована система, а для клієнтів, тобто пасажирів – усе максимально швидко і зручно.

Дніпрянин Вадим одним із перших скористався безконтактною оплатою проїзду.

– Доволі часто користуюся метро. Дуже добре, що зараз запустили таку зручну послугу безконтактної оплати проїзду тут. Достав карту чи мобільний телефон, сплатив і пройшов далі. Не потрібно стояти у черзі в касу, щоб купити жетон. Економія часу – максимальна, – підкреслив чоловік.

 Нагадаємо, у Дніпрі безготівковий розрахунок проїзду за допомогою смартфона через QR-код діє на усіх трамвайних і тролейбусних маршрутах.

Поділитись: