У Дніпрі покажуть виставу про підлітків-переселенців

У місті відбудеться зустріч-вистава «Я – це інший/інша ти». На сцені у супроводі музики молодь прочитає зворушливі твори про підлітків-переселенців

Про це повідомили в департаменті соціального захисту населення ДніпроОДА.

«Ця вистава – своєрідна спроба зіставити бачення свого дому та своєї країни переселенцями та тими, хто вчиться нині жити із «новими сусідами». Це одна з небагатьох можливостей  поглянути один одному у вічі, пережити разом як найсумніші, так і найщасливіші спогади. Це не проект «допомоги переселенцям», це проект «соціального лікування», – розповіли організатори зустрічі.

«Я – це інший/інша ти» – підсумок двох конкурсів нарисів, які проводились у 2016 – 2017 роках серед української молоді. На сцені свої літературні твори під музичний супровід представлятимуть самі автори. У них йтиметься про підлітків-переселенців, які втратили домівки, але не втратили віри в майбутнє своєї країни. Кращі твори можна знайти тут.

Вистава відбудеться 17 листопада у Палаці студентів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара за адресою:  Площа Шевченка, 1. Початок о 17.00.

Зустріч-вистава  «Я – це інший/інша ти» – частина проекту «Від групи до особистості: мистецтво в пошуках соціальної солідарності». Його втілюють за підтримки Міністерства Закордонних справ Німеччини. Окрім Дніпра, виставу покажуть у Львові та Одесі.

Наступна стаття: