У Дніпрі нагородили переможців дитячого конкурсу на тему енергозбереження

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі нагородили переможців дитячого конкурсу на тему енергозбереження отключены

У Дніпрі, у Національному технічному університеті «Дніпровська політехніка», нагородили переможців конкурсу дитячої творчості «Енергозбереження. Місто твоєї мрії».

Його організував департамент з питань енергоефективних технологій та ініціатив Дніпровської міськради. Головним завданням для учасників було представити своє бачення економії енергетичних та природних ресурсів.
– Ми оголосили конкурс серед школярів 1-11 класів. Утім, свої роботи надала і малеча у віці 4-5 років, і більш старше покоління. Діти малювали, писали вірші, знімали кліпи та міні-фільми. Всі роботи переглянули та оцінили фахівці. Без відзнаки й нагороди не залишився жоден учасник конкурсу, – сказав директор департаменту Дмитро Семенніков.
Загалом на конкурс надійшло близько 300 робіт: малюнки, вірші, саморобки, аматорське відео.
– Я намалювала малюнок на цей конкурс тому, що вважаю: слід берегти електроенергію, економити воду. Якщо кожен вмикатиме світло тільки там, де необхідно, не залишатиме текти воду з крана просто так, то й природа ставатиме чистішою, а місто – гарнішим. Ми це робимо для нашого ж майбутнього, – розповіла учасниця конкурсу, учениця 4-го класу школи № 131 Поліна Дашко.
Школярів нагородили цінними подарунками, серед яких – кінна прогулянка, відвідання ковзанки, наукових забав, театру, музею, безкоштовне заняття з інформаційних технологій, заняття на батуті, сертифікати на місяць тренувань у фітнес-студії тощо. Крім цього, для учасників конкурсу провели різноманітні та цікаві майстер-класи з малювання, плетіння, ліплення, моделювання, робототехніки та самозахисту.

Поделиться: