У Дніпрі нагородили кращих вчителів та учнів

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі нагородили кращих вчителів та учнів отключены

22 травня у Дніпрі відбулася церемонія «Освітня еліта Дніпра», під час якої нагородили найкращих викладачів та учнів – переможців олімпіад, турнірів і конкурсів.

У залі культурно-ділового центру «Менора» зібралося понад 200 осіб. Це – переможці та лауреати міського туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019», педагоги, які підготували переможців міського та обласного етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, учні, котрі стали найкращими на олімпіадах, турнірах і конкурсах, та їхні батьки, директори закладів загальної середньої освіти Дніпра, представники Батьківської ради при міському голові.
Під час заходу першими привітали переможців і лауреатів конкурсу «Учитель року – 2019». Шістнадцятьом педагогам вручили планшети та сертифікати: за перше місце – на 7000 грн, за друге – на 6000 грн, за третє – на 5000 грн. Лауреати конкурсу отримали сертифікати на 3000 грн. Людмила Бондаренко – переможниця міського етапу конкурсу «Учитель року – 2019» у номінації «Географія». Вона вже понад 17 років викладає у школі № 122. Каже: на конкурс ішла заради нових знань і вражень.
– Наразі це моя найвища нагорода. Я йшла на конкурс не заради перемоги чи участі. Для мене це була можливість поспілкуватися з креативними людьми, отримати нову корисну інформацію та досвід, – сказала Людмила Бондаренко.
Іще 39 педагогів, які підготували переможців міського та обласного етапів предметних олімпіад, нагородили сертифікатами на 2000 грн.
На заході також були присутні 53 переможці обласних олімпіад із різних предметів, 21 переможець обласних конкурсів Малої академії наук, 22 переможці всеукраїнських та міжнародних конкурсів (автори робіт з 3D-моделювання, пристроїв для глухонімих, проектів з безпеки руху).
Єгор Коваленко, учень 8 класу хіміко-екологічного ліцею, здобув перемогу на міській та обласній олімпіадах з хімії. На підготовку до випробувань у хлопця пішло багато часу, а головними помічниками були вчителька та батько.
– Найскладніше – це велика кількість теорії. Крім того, за шкільною програмою на олімпіадах майже немає завдань. Щоб перемогти, потрібно було читати багато додаткової літератури, – розповів хлопець.
Без уваги не залишилися й батьки учнів. Усі вони отримали вітальні листи від міського голови.

Поделиться: