У Дніпрі 154 хлопця урочисто дали клятву військового ліцеїста

  14.10.2021 00:13   -
Новини

13 жовтня у Дніпрі 154 ліцеїсти урочисто дали клятву. Нові учні ліцею митно-податкової справи при Університеті митної справи та фінансів традиційно присягаються напередодні Дня захисників і захисниць України.

«Це клятва на вірність українському народу. Сподіваюся, що специфіка нашого навчального закладу приведе їх до лав Збройних сил України. У нашому ліцеї посилена військово-фізична підготовка: збільшена кількість годин навчання з предметів «Захист України» та «Фізична підготовка». Також у ліцеї запроваджена практика молодшої школи командирів: за досягнення ліцеїстам присвоюють навчальні звання», – розповів в. о. директора КЗО «Ліцей митно-податкової справи при Університеті митної справи та фінансів» ДМР Юрій Камишан.

«Для мене сьогоднішній день дуже важливий. Клятва ліцеїста – це, мабуть, перший дорослий крок у моєму житті. Я впевнений, що буду сумлінно виконувати обов’язки та завдання, покладені на мене, і буду вірний українському народові. На мене чекає декілька років цікавого навчання, і я з нетерпінням цього чекаю», – зазначив юний ліцеїст Віктор Листопад.

Поділитись: