У 2020-му в області створили 24 прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу

2 дня ago Зоря2 Комментарии к записи У 2020-му в області створили 24 прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу отключены

У 2020-му на Дніпропетровщині з’явилося 11 дитячих будинків сімейного типу та 13 прийомних сімей. У них знайшли родинний затишок 137 сиріт.

-Цьогоріч через жорсткий карантин навесні було майже призупинено улаштування сиріт до дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей. Адже центри реабілітації та будинки дитини були зачинені для відвідувачів. У липні цей процес відновили, – зазначив начальник обласної служби у справах дітей Віктор Візир.

За новими правилами, перші дві зустрічі з дитиною проходять онлайн. Після – хлопчики та дівчатка знайомляться з майбутніми батьками наживо на території закладу.

Прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу створили у Дніпрі, Кривому Розі, Марганці, Покрові, Синельниковому. Нові осередки для виховання дітей з’явилися також в Апостолівському, Верхньодніпровському, Петропавлівському, П’ятихатському, Синельниківському, Царичанському, Широківському районах.

Загалом на Дніпропетровщині – 178 дитячих будинків сімейного типу та 339 прийомних сімей. У них виховують 1916 дітей.

Поделиться: