У 2020-му у Дніпрі 10 дітей-сиріт отримали квартири від держави

  07.01.2021 13:47   -
Новини

Торік у Дніпрі 10 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, придбали квартири коштом державної субвенції. Знайти, перевірити, оцінити житло, а також організовувати спілкування з юристами, нотаріусами допомагали майбутнім власникам органи місцевого самоврядування.

Спеціальна комісія, створена за розпорядженням мера, до моменту придбання перевіряла технічний стан кожної квартири, умови для комфортного проживання тощо.
-Майбутніх власників житла віком від 16 до 23 років обирали відповідно до дати встановлення на квартирний облік зі списків, поданих районами. У 2019 році 10 осіб отримали грошову компенсацію на суму понад 623 тисячі гривень кожному. Торік всі вони вже були забезпечені житлом, яке обрали та придбали за допомогою міської ради Дніпра, – зазначила головна спеціалістка управління-служби у справах дітей департаменту соціальної політики ДМР Оксана Білоусова.
Олег Іовлев був позбавлений батьківського піклування. Влітку 2020 року він став власником квартири, придбаної коштом державної субвенції. До цього молодий чоловік перебував у черзі квартирного обліку.
-Із 7-ми років я жив у дитячому будинку, потім у гуртожитку коледжу, де навчався. Дуже страшно було тоді не розуміти, що буде потім – коли навчання закінчиться. Можливість оселитися у власній квартирі надала мені сил та мотивації для саморозвитку. Я довго не міг повірити, що це моє житло. А тепер адаптувався та цілком задоволений. Дякую всім, хто мені допомагав, – розповів Олег Іовлев.

Поділитись: