У 2020-му ОСББ області отримали «теплі кредити» на 31 млн грн

3 недели ago Зоря2 Комментарии к записи У 2020-му ОСББ області отримали «теплі кредити» на 31 млн грн отключены

З початку року перевагами програми «теплих кредитів» скористалися вже 129 ОСББ в області. Об’єднання отримали понад 31 млн грн позики на підвищення енергоефективності будинків.

– Державна програма «теплих кредитів» діє вже п’ять років. Вона стимулює людей підвищувати енергоефективність будинків. Дніпропетровщина – лідер України за кількістю позик, оформлених ОСББ, – зазначив директор обласного департаменту ЖКГ Андрій Коломоєць.

«Теплі кредити» видають на оновлення систем опалення, утеплення стін, підвалів та дахів, інші енергоефективні заходи. Позики оформлюють на строк від 6 місяців до 10 років. Держава бере на себе погашення від 40 до 70% тіла кредиту.

– У деяких населених пунктах області діють також місцеві програми підтримки «теплих кредитів». Завдяки їм можна отримати додаткову компенсацію за тілом або відсотками позики, – додав Андрій Коломоєць.

Місцеві програми здешевлення «теплих кредитів» діють у Дніпрі, Кривому Розі, Павлограді, Новомосковську, Кам’янському, Покрові.

Більше про урядову програму «теплих кредитів» за посиланням: http://saee.gov.ua/uk/consumers/tepli-kredyty.

Нагадаємо, у 2019 році на Дніпропетровщині ОСББ та ЖБК отримали майже 500 «теплих кредитів». Ще понад 1,5 тисячі позик оформили приватні домогосподарства.

Поделиться: