Триває реконструкція опорної школи в Лихівці

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Триває реконструкція опорної школи в Лихівці отключены

Більше 200 дітей Лихівської ОТГ навчатимуться в оновленій опорній школі. Заклад реконструює обласна влада. Зараз на часі – заміна вікон, утеплення фасаду, ремонт спортзалу. Поряд із закладом – облаштування сучасного стадіону. Такі кардинальні метаморфози – вперше за 40-річчя школи.

Середовище, у якому кортить навчатися, створюють у Лихівській опорній школі. Її як звели 40 років тому, так жодного капремонту.
-Поточні ремонти не рятували – будівля поволі руйнувалася. Кут школи почав просідати – по стіні пішли тріщини. Вимагала заміни й система опалення. У холодну пору року температура у класах інколи становила всього 15 градусів, – розказала директор школи Лариса Дерід. – Нарешті ми дочекалися ремонту. Наша школа стане єврозразка.
Підрядники продовжують міняти вікна, утеплювати фасад та ремонтувати спортзал. Згодом оновлять коридори та класи.
-Цей ремонт був конче потрібний. Восени і взимку уроки проходили в холоднечі, зуб на зуб не попадав. Навіть у верхньому одязі сиділи. А це не дуже сприяло навчальному процесу, – пригадує десятикласниця Катерина Дядюра.
Поряд із закладом розгорнулося облаштування сучасного стадіону. Зараз – планування землі, підсипка піском і щебнем.
-Ми звикли до недолугих турніків, примітивної ями для стрибків, порослих травою легкоатлетичних доріжок. Якось проводили заняття, ще й не останні місця привозили з районних змагань, – сказав учитель фізкультури Сергій Зуєнко. – Якщо після реконструкції в нас буде все, що передбачено проектом, це чудово.
За проектом, тут будуть баскетбольний і волейбольний майданчики, тренажери, футбольне поле зі штучним покриттям, бігові доріжки. Проект розрахований на два роки.

Поделиться: