Триває реєстрація на обласний фестиваль талантів «Z_ефір»

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Триває реєстрація на обласний фестиваль талантів «Z_ефір» отключены

Уже кілька десятків обдарованих дітей Дніпропетровщини подали заявки на творчий фестиваль «Z_ефір». Наразі серед бажаючих найбільше вокалістів, які виступатимуть сольно. Реєстрація триває до 10 березня, – повідомляє прес-служба ДніпроОДА. 

– На Дніпропетровщині стартував новий творчий проект «Z_ефір». Спробувати свої сили можуть діти від 5 до 16 років, які мають талант – будь-то танці, співи, малювання піском, жонглювання, акробатика. Перед журі стоятиме непроста задача – визначати найкращих. Аби розгледіти дар, їм знадобляться майстерність, витримка й професіоналізм, – зазначають у прес-службі.
На обласний конкурс талантів уже зареєструвалися перші охочі. Серед них переважають сольні виступи в жанрі «Вокальне мистецтво». Аби стати учасником, треба заповнити заявку. Її можна подати онлайн або заповнити паперову версію у гуртках, школах чи райдержадміністраціях.
Дедлайн подачі анкет – 10 березня.

До 10 травня у містах та районах області пройдуть предкастинги. Це перший відбірковий тур. Другий запланований з 16 по 18 травня.
Журі обере 30 переможців, які виступлять на гала-концерті 1 червня – до Дня захисту дітей. До свята приєднаються відомі українські артисти.

Поделиться: