Стартувала реєстрація на ЗНО-2019

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи Стартувала реєстрація на ЗНО-2019 отключены

5 лютого стартувала реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання, яка триватиме до 25 березня. Один абітурієнт може скласти тестування максимум із чотирьох предметів. Про це сповістили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

– Тестування відбуватиметься з 11 навчальних предметів. Щонайменше треба обрати три. Обов’язковими є українська мова і література (частина з української мови), а також математика або історія України. Ще один предмет – із переліку: математика, історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька, французька мов», – розповіли в департаменті освіти і науки ДніпроОДА.

Реєстрація триватиме до 25 березня. За допомогою спеціального сервісу (https://zno.testportal.com.ua/registration) треба створити та оформити реєстраційну картку, сформувати пакет документів і надіслати його до регіонального центру оцінювання якості освіти.
До 30 квітня зареєстровані абітурієнти мають завантажити зі своїх особистих кабінетів запрошення-перепустки. У них будуть указані час і місце тестування.
-АТОвці та переселенці, які не встигнуть зареєструватися в основний період, зможуть зробити це до 20 травня. Вони писатимуть тести під час додаткової сесії, – уточнили в департаменті.
Основна сесія ЗНО відбуватиметься з 21 травня до 13 червня. Додаткова – із 26 червня до 12 липня.

Поделиться: