«Прометей» в яскравому стилі виграв матч за Суперкубок України у «Будівельника»

24.09.2021 10:43   -
Новини

Обидві команди вибрали атакуючий стиль гри, однак чемпіон країни «Прометей» виявився сильнішим столичного «Будівельника». Команда постійно йшла у відрив, однак «Будівельник» знаходив в собі сили на погоню.

Після трьох чвертей перевага представника Дніпропетровської області становила 13 очок. «Будівельник» зміг повернути інтригу, але все ж в кінцівці «Прометей» не залишив супернику шансів на порятунок.

Найрезультативнішим гравцем матчу став Джан Клавелл з «Будівельника» (32 очка). У переможців 25 очок набрав Діанджело Харрісон.

Нагадаємо, раніше БК «Прометей» переміг російську «Парму» в третьому кваліфікаційному раунді баскетбольної Ліги чемпіонів з рахунком 67:65. Українці зі старту захопили ініціативу в матчі, повівши з рахунком 20:13. У другому таймі різниця в сумі очок вже досягла 13. У третій десятихвилинці суперники з Росії зробили ривок і відігралися. Однак в заключній чверті сильнішим виявився «Прометей». Завдяки цьому команда вперше вийшла в груповий етап Ліги чемпіонів. Найрезультативнішим гравцем зустрічі у складі переможців став Д’Анджело Харрісон, який набрав 20 очок.

Наступним суперником українців в поєдинку в рамках Ліги чемпіонів стане БК «Тенеріфе». Гра відбудеться 5 жовтня. За анонсами та результатами баскетбольних матчів слідкуйте на ресурсі Metaratings.