Понад 29 тисяч мешканців області записалися на вакцинацію від COVID-19

2 недели ago Зоря2 Комментарии к записи Понад 29 тисяч мешканців області записалися на вакцинацію від COVID-19 отключены

На вакцинацію від коронавірусу можна записатися онлайн або телефоном. В чергу на щеплення вже стали понад 29 тисяч мешканців Дніпропетровщини. Про це повідомили в департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації. 

-Щеплення від COVID-19 добровільне. Записатися в чергу можна зручно і швидко. Онлайн або телефоном, – зазначили в департаменті. 

Перший спосіб – зайти на портал «Дія» або авторизуватися у мобільному додатку «Дія 2.0». Там обрати розділ «Запис до листа очікування вакцинації від COVID-19». Зазначити сферу діяльності та бажане місце щеплення. Далі – чекати запрошення на вакцинацію.

Другий спосіб – зателефонувати до національного контакт-центру МОЗ за номером: 0 800 60 20 19. Назвати оператору Реєстраційний номер облікової картки платника податків або серію та номер паспорта. Обрати місце вакцинації і чекати на запрошення.

Записатися на щеплення можна і у сімейного лікаря або в реєстратурі амбулаторії.

-На щеплення не потрібно записуватися медикам, освітянам, соцпрацівникам. Мешканцям інтернатів та будинків для літніх людей, військовим. Працівникам Нацполіції та Нацгвардії, рятувальникам, прикордонникам, – наголосили в департаменті. 

Фахівці пояснили: ці категорії людей вакцинують організовано за планом щеплень.

На Дніпропетровщині від COVID-19 вже вакцинували майже 21 тисяча людей. Більшість з них – медики.

Поделиться: